معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

تقویم ظهور زیبایی که هنوز در انبار هستند..

Liberty ، Charlotte Tilbury و Space NK هنوز هم برای گرفتن فرصت آماده ...


اکتبر است ، این بدان معنی است که در واقع کریسمس است ، و به زودی زمان آن رسیده است که تقویم ظهور زیبایی خود را باز کنید. به قول جاویدان بروس متعال ، پیشنهادات سال 2019 به نظر می رسد B-E-A-Utiful.


به نظر ما ، تهیه آرایش ، مراقبت از پوست یا حتی شمع معطر هر روز در ماه دسامبر ، راهی به مراتب بهتر از شکلات است. (نه این که ما عاشق شکلات هم نیستیم ، مخالف است.)


اما حقیقت غم انگیز در مورد این زیبایی های زیبایی که خریداری می کند اینست که تقویم های ظهور زیبایی سریعتر از پلک زدن چشم فروخته می شوند. به همین دلیل ما نگاه اول شما را به تقویم های ظهور زیبایی در سال 2019 و لیست انتظار مربوطه و جزئیات تاریخ راه اندازی آنها گرد آورده ایم ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که دست های خود را در آن تقویم آرزو Liberty یا Jo Malone بگیرید.


خواندن تمام بهترین تقویم های ظهور زیبایی 2019 را ارائه داده و فراموش نکنید که ما به شما این فرصت را می دهیم که هر هفته منجر به کریسمس برنده تقویم ظهور زیبایی شوید!


تقویم های ظهور Body Shop

امسال The Body Shop نه یک ، نه دو ، بلکه سه تقویم ظهور زیبایی را برای همه شما معتادان زیبایی انتخاب کرده است. تقویم اصلی شامل 24 عدد از محصولات حمام و بدن قهرمان آنها است ، در حالی که Deluxe و Ultimate همچنین حاوی رفتارهای Drops of Youth و روغن های زندگی با پیام های پشت درب است که از دستاوردهای زنان درخشان که تاریخ را ساخته اند جشن می گیرد. به علاوه ، هنگام خرید ، به فروشگاه بدنسازی کمک خواهید کرد تا 250،000 پوند برای خیرخواهانه کودکان برنامه بین المللی ، که برای 1.500 دختر در برزیل و اندونزی به سمت آموزش و مهارت می رود ، جمع کند. چیزهای خیلی عالی ، نه؟
رویای بزرگ این تقویم ظهور زیبایی کریسمس

تقویم ظهور زیبایی تقویم ظهور فروشگاه بدن


چقدر است؟

45 پوند


چه زمانی در دسترس است؟

فروخته شده!


رویای بزرگ این تقویم ظهور کریسمس لوکس

تقویم ظهور زیبایی تقویم ظهور فروشگاه بدن


چقدر است؟

65 پوند


چه زمانی در دسترس است؟

فروخته شده!


رویای بزرگ این تقویم ظهور نهایی کریسمس

تقویم ظهور زیبایی تقویم ظهور فروشگاه بدن


چقدر است؟

99 پوند


چه زمانی در دسترس است؟

فروخته شده!


تقویم ظهور Jo Malone

تقویم های ظهور زیبایی 2019 Jo Malone London


آه ، جو مالون لندن. تقویم مقدس تقویم ظهور زیبایی ، این یکی هر سال بدون شکست می فروشد. این طعن است ، اما شما در اینجا جدی می روید. اگر عاشق این مارک هستید ، اعتیاد به رایحه شما به اندازه کافی از مرطوب کننده های بسیار زیبا ، روغن دوش ، شمع و ادکلن ها راضی خواهد شد. و اگر از مارک تجاری جدید تری برخوردار هستید ، این امکان را به شما می دهد که قبل از چاپ روی نسخه های کامل ، برخی از محصولات قهرمان را به شکل مینیاتوری امتحان کنید. امضاء کردن. ما بالا


چقدر است؟

320 پوند


چه زمانی در دسترس است؟

فروخته شده!


تقویم ظهور No7محتویات این تقویم معامله شده از شماره 7 همه 173.50 پوند ارزش دارد. ما همچنین می دانیم که هفت بلیط طلایی (به ارزش 700 پوند عظیم) به طور تصادفی در تمام این تقویم های ظهور زیبایی پنهان می شوند ، قابل بازخرید در بین محصولات No7. این یکی از آن تقویم هاست که سال به سال به فروش می رسد ، و می توانیم ببینیم که چرا ...


چقدر است؟

42 پوند


چه زمانی در دسترس است؟

فروخته شده!


تقویم ظهور Aldi

تقویم های ظهور زیبایی 2019 Aldi


آیا به روز بوکس رسیده اید و برداشت تقویم های ظهور زیبایی را تجربه می کنید؟ آلدی این مشکل را برای شما با تقویم ‘coundown to new Year حل کرده است ، و شش پیشنهاد لاکورا را ارائه می دهد تا شما را به سمت راست تا پایان سال 2019 ببرد. چه کسی می گوید سرگرمی تقویم ظهور باید در شب کریسمس متوقف شود؟ با کمتر از 15 پوند ، ناجور است که…


چقدر است؟

14.99 پوند


چه زمانی در دسترس است؟

اکنون! (در فروشگاه)


تقویم ظهور M&S

تقویم ظهور زیبایی M & S تقویم ظهور


تقویم ظهور زیبایی M&S حاوی برخی رفتارهای خوب سال جاری است. هر روز منتهی به کریسمس ، از محصولاتی مانند لاک ناخن ، شامپو ، هایلایت و موارد دیگر به شما کمک خواهد کرد که به نظر برسید و احساس خوبی داشته باشید. با مارک هایی مانند AVEDA ، Emma Hardie ، STILA و همچنین برخی از محصولات مارک خود M&S تحت درمان قرار خواهید گرفت.


چقدر است؟

40 پوند وقتی 25 پوند برای لباس ، خانه و زیبایی در فروشگاه / آنلاین و یا 300 پوند هزینه می کنید


چه زمانی در دسترس است؟

فروش آنلاین!


تقویم ظهور شمع Yankee

آیا واقعا حتی کریسمس بدون بو و شیرین ادویه های گرم موجود در هوا است؟ خوب ، Yankee شمع در اینجا است که همه عطرهای مورد علاقه جشن خود را امسال با سه تقویم متفاوت شمع پر از شمع تهیه کرده است. Wreath Advent Worh شامل یک دارنده Clear Glass Tea Light و 24 Tea Light در هشت عطر کریسمس جدید و کلاسیک از جمله شمع شمع ، کریسمس کوکی و دارچین است. یوم!


تقویم ظهور تاج گل شمع Yankee

تقویم ظهور زیبایی تقویم ظهور شمع Yankee


چقدر است؟

. 24.99


چه زمانی در دسترس است؟

اکنون!


تقویم ظهور کتاب شمع Yankee

تقویم ظهور آزادی

تقویم ظهور زیبایی Liberty Advent Calendar 2019


تقویم سالانه ظهور زیبایی سالانه لیبرتی لندن هر سال بدون شکست می فروشد. این در واقع پرفروش ترین محصول مارک در کل تاریخچه 145 سال خود است. با ارزش بیش از 600 پوند ، امسال زیبایی زیبایی است که شامل مواردی از قبیل اسامی مانند Byredo و Le Labo ، و همچنین بهترین فروشندگان Bobbi Brown ، Votary و Aveda است که زیر شلوارها را می پوشاند. حتی یک شمع Diptyque Baies با اندازه کامل در آنجا پنهان است. خبر بسیار خوبی برای کسانی که در گذشته از دست ندهند: لیبرتی همچنین امسال تقویم سهام خود را تقریباً 50٪ افزایش داده است تا از چنین زمان سریع فروش (جلوگیری کند) (اما آن را بفروشید ، کلمات من را علامت گذاری کند) و تقویم را ارسال می کند. اگر شما بریتانیا نیستید در سطح بین المللی هستید. تاریخ را در تقویم ها ، افراد خود علامت گذاری کنید ...


چقدر است؟

215 پوند


چه زمانی در دسترس است؟

فروخته شده!


تقویم ظهور Glossybox

تقویم های ظهور زیبایی Glossybox تقویم ظهور 2019


نخستین تقویم ظهور Glossybox یک فروش فوری بود ، بنابراین مطمئن شوید که اگر چشم خود را به نسخه سال 2019 دارید ، سریع عمل کنید. با داشتن 15 محصول در اندازه کامل ، تقویم کریسمس دارای 25 درب لذت بخش است که هر کدام از آنها با زیبایی ، زیبایی و حتی عطرهای پر رنگ نیز پر شده است. مارک های برجسته شده در تقویم شامل Dermalogica ، Tarte ، Kat Von D و دکتر دنیس گروس است ، بنابراین به راحتی می توان گفت که در طول شمارش معکوس تا کریسمس رفتارهای جدی دریافت خواهید کرد.


چقدر است؟

70 پوند برای مشترکین ، 80 پوند برای غیر مشترکان


چه زمانی در دسترس است؟

فروخته شده!


تقویم ظهور زیبایی جان لوئیس

تقویم ظهور زیبایی جان تقویم ظهور جان لوئیس


 


جان لوئیس امسال بار دیگر آن را از کیف بیرون آورده و یکی از تقویم های ظهور زیبایی آنها ناامید نخواهد شد. با برخی از نمادی ترین مارک های زیبایی در صنعت ، مملو از مارک های پرفروش از امثال Charlotte Tbbury ، Nars ، Becca و Clinique با ما هستند.


چقدر است؟

150 پوند


چه زمانی در دسترس است؟

فروخته شده!


تقویم ظهور جذاب

تقویم های ظهور زیبایی 2019 تقویم ظهور زیبایی


فیلیپ کینگزلی الاستیک ساز ، کرم دریایی Elemis Pro-Collagen ، یک پالت Morphe… تقویم Lookfantastic امسال حاوی محصولات بسیاری از قهرمانان است که برای بدست آوردن یک دست ما با شما مبارزه خواهیم کرد. با ارزش بیش از 400 پوند ، مشترکان Beautyfantastic Box حتی 15 پوند را نیز برای معامله زیبایی حتی بزرگتر از تقویم دریافت می کنند. واقعاً چه چیزی بیشتر می توانستید؟


چقدر است؟

79 پوند


چه زمانی در دسترس است

فروخته شده!


تقویم ظهور NYX - عشق ، شهوت ، دیسکو

تقویم های ظهور زیبایی nyx تقویم ظهور 2019


NYX یکی از محبوب ترین مارک های آرایش خیابانی مرتفع در خیابان های اطراف ، NYX یک تقویم 24 ساعته با مضمون دیسکو فوق العاده سرگرم کننده برای زمان جشن را آغاز می کند. حتی بهتر ، محتوای تقویم ظهور زیبایی آنها 210 پوند ارزش دارد - بیش از سه برابر قیمت خرده فروشی. امضاء کردن. ما بالا!


چقدر است؟

60 پوند


چه زمانی در دسترس است؟

فروخته شده!


تقویم های ظهور Cath Kidston

تقویم ظهور شکل خانه

تقویم ظهور زیبایی تقویم ظهور Cath Kidston


Cath Kidston ، برندی که هرگز با طرح های زیبای خود تحت تأثیر قرار نمی گیرد. ما مطمئناً امسال در حال معالجه هستیم زیرا آنها نه یک نسخه آزاد می کنند بلکه دو تقویم ظهور زیبایی پر از انواع زیبایی های زیبایی هستند. تقویم به ارزش 80 پوند به عنوان یک خانه کریسمس شکل گرفته است - شایان ستایش!


آنها چقدر هستند؟

40 پوند و 80 پوند


چه زمانی در دسترس است؟

فروخته شده!


تقویم ظهور کریسمس

تقویم ظهور زیبایی 2019 Cath Kidston


اگر خانه 80 پوندی کمی ارزش خرید شما را دارد ، از این نترسید ، زیرا کید کیدستون نسخه 40 پوندی را نیز در چکمه ها عرضه کرده است.


چقدر است؟

40 پوند


چه زمانی در دسترس است؟

فروخته شده!


تقویم ظهور زیبایی Cult

تقویم ظهور زیبایی Cult تقویم ظهور زیبایی


این کلاه های خود را نگه دارید ، این یکی ذهن شما را به هم می زند. Cult Beauty اولین تقویم ظهور خود را امسال به بازار عرضه کرده است که حاوی برخی از محصولات مورد نیاز زیبایی و زیبایی در صنعت زیبایی است که در مجموع بیش از 680 پوند ارزش دارد. اگر تقویم خود شما را تحت تأثیر قرار نداده است (چرا در زمین نیست؟) یکی از تقویم ها دارای یک بلیط طلایی است ، که به گیرنده عاشق زیبایی خوش شانس می تواند یک هزار پوند زیبایی زیبایی را خرج کند. این واقعاً بی روح است ، اما متأسفانه تقویم فقط در دو ساعت به فروش می رسد. شاید سال بعد…

مرجع:ثانیکالا

برچسب ها: پوست زیبا , پوست شفاف , زیبایی پوست , دکتر پوست , مراقبت پوست و مو , ثانیکالا ,

[ بازدید : 23 ]

[ پنجشنبه 28 آذر 1398 ] 19:22 ] [ سورن امیری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]